O mnie

Barszczu

Nazywam się Piotr Barszcz i jestem fotografem. Inspirują mnie ludzkie emocje i to co siedzi głęboko w nas, w szczególności miłość do drugiego człowieka. W moim życiu nieustannie poszukuję własnej drogi do samospełnienia.  Jestem przy tym niepoprawnym marzycielem i romantykiem wierzącym w ideały. Jestem także mężem, ojcem i miłośnikiem kawy. Dla bliskich jestem Barszczu.

Moja historia

Przez całe życie słyszałem, że będę architektem, a moim zadaniem będzie projektowanie niezwykłych budynków. Przez kilka lat uczęszczałem do szkoły plastycznej, ćwiczyłem rysunek, malarstwo i uczyłem się historii sztuki… Dziś pracuję jako specjalista IT.

Jestem niesamowicie wdzięczny tej części mnie, która nadal prowadzi mnie w kierunku artystycznego spełnienia, która każe mi być twórczym, która mówi mi, że  jestem wrażliwym mężczyzną. To dzięki niej jestem także fotografem.

Moja fotografia

W mojej fotografii pragnę przekazać historię, niezależnie czy jest to pojedyncze zdjęcie czy cały reportaż. Szukam głębokich emocji, prawdziwych ludzkich przeżyć, stanów duchowego uniesienia. Lubię reportażowy styl opowieści, a także filmowe kadry i podkreślającą to estetykę zdjęć. Inspiruje mnie muzyka, film, malarstwo (szczególnie Carravaggia), ale również moje własne doświadczenia.

Mój świat

Mieszkam w Warszawie, a moje fotograficzne obszary to: portret, sesje par, emocjonalne sesje rodzinne, reportaż ślubny, reportaż lifestyle’owy. Jeżeli masz inny pomysł, pisz koniecznie. Zapraszam do współpracy.

Więcej o mnie