O mnie

Kolekcjonuj wspomnienia, nie przedmioty

Każdy ma naturalną potrzebę sięgania pamięcią wstecz. Cieszymy się z cudownych wspomnień, a po czasie śmiejemy z tych złych. Od momentu narodzin Kornelii nie jestem w stanie pojąć, jak szybko ucieka czas (taka oczywista oczywistość powiecie), ale ona każdego tygodnia zmienia się nie do poznania, a to daje do myślenia. To pokazuje mi, że życie faktycznie płynie. Sam drapię się po głowie, gdy próbuję sobie przypomnieć jak wyglądał pierwszy czy drugi miesiąc jej życia… i moją codzienność w tym wszystkim. Jest ogólna plama w pamięci, ale detali już brak.

Chętnie pomogę Ci zachować Twoje wspomnienia i pomóc Ci pamiętać. Nie chcę dowieść, że tylko istniałeś, chcę pokazać, że kochałeś, śmiałeś się, płakałeś i przeżywałeś. I chcę to zrobić w piękny sposób.

Barszczu

Nazywam się Piotr Barszcz i jestem fotografem. Inspirują mnie ludzkie emocje i to co siedzi głęboko w nas, w szczególności miłość do drugiego człowieka. W moim życiu nieustannie poszukuję własnej drogi do samospełnienia.  Jestem przy tym niepoprawnym marzycielem i romantykiem wierzącym w ideały. Jestem także mężem, ojcem i miłośnikiem kawy. Dla bliskich jestem Barszczu.

Moja historia

Przez całe życie słyszałem, że będę architektem, a moim zadaniem będzie projektowanie niezwykłych budynków. Przez kilka lat uczęszczałem do szkoły plastycznej, ćwiczyłem rysunek, malarstwo i uczyłem się historii sztuki… Dziś pracuję jako specjalista IT.

Jestem niesamowicie wdzięczny tej części mnie, która nadal prowadzi mnie w kierunku artystycznego spełnienia, która każe mi być twórczym, która mówi mi, że  jestem wrażliwym mężczyzną. To dzięki niej jestem także fotografem.

Moja fotografia

W mojej fotografii pragnę przekazać historię, niezależnie czy jest to pojedyncze zdjęcie czy cały reportaż. Szukam głębokich emocji, prawdziwych ludzkich przeżyć, stanów duchowego uniesienia. Lubię reportażowy styl opowieści, a także filmowe kadry i podkreślającą to estetykę zdjęć. Inspiruje mnie muzyka, film, malarstwo (szczególnie Carravaggia), ale również moje własne doświadczenia.

Mój świat

Mieszkam w Warszawie, a moje fotograficzne obszary to: portret, sesje par, emocjonalne sesje rodzinne, reportaż ślubny, reportaż lifestyle’owy. Jeżeli masz inny pomysł, pisz koniecznie. Zapraszam do współpracy.

Więcej o mnie